Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: URL path
ru: Путь URL
