Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Machine name
tr: Makine adı

en: URL path
tr: URL yolu
