Pathed files (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: URL path
fi: osoitepolku
