Pathed files (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: URL path
hu: Webcímútvonal

en: File content
hu: Fájltartalom
