Pathed files (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: URL path
el: Διαδρομή URL
