Pathed files (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: URL path
fa: مسیر نشانی
