Pathed files (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: URL path
hr: URL putanja
