Pathed files (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: URL path
oc: Camin d'URL

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
