Pathed files (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: URL path
pl: Ścieżka URL

en: File content
pl: Zawartość pliku
