Pathed files (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: URL path
ro: Cale URL
