Pathed files (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: URL path
uk: URL адреса
