Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Field settings
af: Veldverstellings
