Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Field name
cs: Název pole

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: - Select -
cs: - Vyberte -
