Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Field name
da: Feltnavn

en: Property
da: Egenskab

en: Field settings
da: Feltindstillinger

en: - Select -
da: - Vælg -

en: - Default -
da: - Standard -
