Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field settings
el: Ρυθμίσεις πεδίου

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
