Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ
