Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -
