Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Property
hr: Svojstvo

en: Field settings
hr: Postavke polja

en: - Select -
hr: - Odaberi -
