Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Field name
hu: Mező neve

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Enabled fields
hu: Engedélyezett mezők

en: Field settings
hu: Mező beállításai

en: - Select -
hu: - Választás -

en: - Default -
hu: - Alapértelmezés -
