Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: - None -
ja: - なし -

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Field name
ja: フィールド名

en: Property
ja: プロパティー

en: Field settings
ja: フィールドの設定

en: - Select -
ja: - 選択 -
