Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Field name
mr: फील्डचे नाव
