Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Property
oc: Proprietat

en: Field settings
oc: Paramètres del camp

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
