Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: User interface
pt: Interface de usuário

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Field
pt: Campo

en: Default
pt: Padrão

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Property
pt: Propriedade

en: Enabled fields
pt: Campos habilitados

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: - Default -
pt: - Padrão -
