Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Field
pt: Campo

en: Default
pt: Predefinido

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Field settings
pt: Configurações do campo

en: - Select -
pt: - Selecionar -
