Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Default
sk: Predvolené

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Field settings
sk: Nastavenie poľa

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
