Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field settings
sl: Nastavitve polja
