Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Field settings
th: การตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
