Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام
