Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Property
ar: الخاصية

en: Field settings
ar: إعدادات الحقل

en: - Select -
ar: - اختر -
