Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu

en: Field name
ast: Nome del campu
