Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Default
be: Прадвызначана

en: Field name
be: Назва поля

en: Field settings
be: Наладкі поля

en: - Select -
be: - Выбраць -
