Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Property
bg: Свойство

en: Field settings
bg: Настройки на полето
