Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Field name
bo: གནས་ཁོངས་ཀྱི་མིང

en: Field settings
bo: གནས་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད
