Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Field name
bs: Ime polja
