Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Property
ca: Propietat

en: Field settings
ca: Paràmetres del camp

en: - Select -
ca: - Selecciona -
