Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Field
cy: Maes

en: Default
cy: Diofyn

en: Field settings
cy: Gosodiadau maes
