Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Field settings
eo: Agordoj de kampo
