Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Settings
es: Configuración

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Property
es: Propiedad

en: Field settings
es: Opciones del campo

en: - Select -
es: - Seleccionar -
