Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: - None -
et: - Puudub -

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field settings
et: Välja seaded

en: - Select -
et: - Vali -
