Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Field settings
eu: Eremuaren ezarpenak

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
