Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Default
fi: Oletus

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Field settings
fi: Kentän asetukset

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: - Default -
fi: - Oletus -
