Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Settings
fr: Paramètres

en: Field
fr: Champ

en: Default
fr: Par défaut

en: Field name
fr: Nom du champ

en: Property
fr: Propriété

en: Enabled fields
fr: Champs activés

en: Field settings
fr: Paramètres du champ

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Field: @label
fr: Champ : @label

en: - Default -
fr: - Par défaut -
