Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Property
gl: Propiedade

en: Field settings
gl: Configuracións do campo

en: - Select -
gl: - Seleccione -
