Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Field name
he: שם שדה

en: Field settings
he: הגדרות שדה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: - Default -
he: - ברירת המחדל -
