Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field settings
hy: Դաշտի պարամետրեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
