Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: - None -
id: - Tiada -

en: Settings
id: Pengaturan

en: Field
id: Bidang

en: Default
id: Bawaan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Property
id: Milik

en: Field settings
id: Pengaturan data

en: - Select -
id: - Pilih -
