Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Settings
is: Stillingar

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Field settings
is: Svæðastillingar

en: - Select -
is: - Velja -
