Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Field name
jv: Jeneng field

en: Field settings
jv: Sétingan field

en: - Select -
jv: - Pilih -
