Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Field name
ka: ველის სახელი
