Pattern Library (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Default
kk: Стандартты

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері
